Sklep Sztuka Blasku

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.      +48 572 712 069

Twój koszyk jest pusty

Firma

Sprzedaż w sklepie Sztuka Blasku

Jesteśmy stale otwarci na nowe, ciekawe produkty i nietypowe wyroby. Wkrótce otwieramy dział artystyczno-rękodzielniczy, więc zapraszamy wszelkich twórców (od malarstwa i grafiki po biżuterie czy ozdoby), którzy szukają miejsca na wyeksponowanie i promocję swoich produktów, do rozpoczęcia współpracy z naszą firmą. Przykłady Państwa twórczości prosimy przesyłać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Sprzedaż hurtowa

Jesteśmy członkami grupy producenckiej produktów Wind Spinners i posiadamy prawa patentowe.

W tej chwili nasze produkty sprzedajemy głównie w Polsce i Niemczech, jednakże jesteśmy otwarci na rozpoczęcie współpracy handlowej z dystrybutorami z całej Europy, a w szczególności na terenie Austrii, Francji, Belgii, Holandii i Szwajcarii.

Po podpisaniu z nami umowy, przy wszystkich zamówieniach hurtowych, gwarantujemy między innymi ceny producenckie i wyłączność na dany obszar sprzedażowy. Więcej szczegółów i indywidualną wycenę możecie Państwo uzyskać mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie (+48 791 399 623).

Zapraszamy do współpracy!

- Firma e:Exq

Witamy serdecznie w naszym sklepie internetowym Sztuka Blasku!


Przez ostanie pięć lata rozwijaliśmy nasz sklep internetowy pod nazwą 4 Zielone Słonie, a od dwóch lat roku, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, również na rynku zagranicznym, postawiliśmy na nową nazwę: Sztuka Blasku - Art of Shine.

Spotkasz nas co roku na poniższych imprezach targowych:

  • Wiatr i Woda w Warszawie - Targi Sportów Wodnych i Rekreacji
  • Rybomania w Poznaniu - Największe targi wędkarskie w Europie
  • Motor Show w Poznaniu - Największe targi motoryzacyjne w Polsce
  • Hubertus Expo w Warszawie - Międzynarodowe Targi Łowiectwa, Strzelectwa i Rekreacji

 

Oferujemy bogaty wybór oryginalnych dekoracji do domu i ogrodu, biżuterii, zegarków, okularów polaryzacyjnych, odzieży lnianej oraz malarstwa współczesnego absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Stale poszerzamy nasz asortyment o kolejne niezwykłe produkty, więc polecamy często nas odwiedzać, aby być zawsze na bieżąco.


Zachęcamy do śledzenia nas na Allegro, eBayu, Twiterze i Facebooku.

Allegro: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=46637224&order=d

eBay: http://www.ebay.pl/usr/shop4zieloneslonie

Twitter: https://twitter.com/sztukablasku

Facebook: https://www.facebook.com/sztukablasku/

 

Jesteśmy członkami grupy producenckiej produktów Wind Spinners i posiadamy prawa patentowe.

 

Adres korespondencyjny:

Firma e:Exq

ul. Gulgowskiego 4

81-094 Gdynia

NIP: 5862289113
REGON: 222057301

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
WWW: sztukablasku.pl
Tel. kontaktowy: +48 881 463 176

Bank PKO BP

Numer rachunku: 48 1020 1811 0000 0002 0300 0791