Sklep Sztuka Blasku

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.      +48 572 712 069

Twój koszyk jest pusty

Sprzedaż w sklepie Sztuka Blasku

Jesteśmy stale otwarci na nowe, ciekawe produkty i nietypowe wyroby. Wkrótce otwieramy dział artystyczno-rękodzielniczy, więc zapraszamy wszelkich twórców (od malarstwa i grafiki po biżuterie czy ozdoby), którzy szukają miejsca na wyeksponowanie i promocję swoich produktów, do rozpoczęcia współpracy z naszą firmą. Przykłady Państwa twórczości prosimy przesyłać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Sprzedaż hurtowa

Jesteśmy członkami grupy producenckiej produktów Wind Spinners i posiadamy prawa patentowe.

W tej chwili nasze produkty sprzedajemy głównie w Polsce i Niemczech, jednakże jesteśmy otwarci na rozpoczęcie współpracy handlowej z dystrybutorami z całej Europy, a w szczególności na terenie Austrii, Francji, Belgii, Holandii i Szwajcarii.

Po podpisaniu z nami umowy, przy wszystkich zamówieniach hurtowych, gwarantujemy między innymi ceny producenckie i wyłączność na dany obszar sprzedażowy. Więcej szczegółów i indywidualną wycenę możecie Państwo uzyskać mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie (+48 791 399 623).

Zapraszamy do współpracy!

- Firma e:Exq